Kurumsal

Kurumsal

 

ESM Teknoloji A.Ş Türkiye ‘de 2004 yılından itibaren sektörde bilinen adıyla Erdem Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Faaliyete başladığı ilk günden itibaren sektörde verdiği taahhütleri özveri ve titizlikle yerine getirmiştir. Sunduğu çözümlerle sizlerin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi benimseyerek duruma en uygun senaryoları sunar.

Erdem Bilişim değişen ve gelişen sektörde sizlere daha etkin ve geniş ölçekli çözümler sunabilmek için ESM Teknoloji A.Ş adı altında yeniden yapılanma ihtiyacı duymuştur.

Vizyon ve Misyonu gereği doğan yeniden yapılanma sürecinin odak noktası müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarını en üst seviyeyi  çıkarmaktir. Elektronik güvenlik, çevre güvenliği, zayıf akım, alt yapı ve otomasyon sistemlerinin en son teknolojilerini, bireysel ve kurumsal faaliyet gösteren müşterileriyle paylaşmak için ilk gün ki heyecan ve isteği  ile çalışmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde gerek hizmet verdiğimiz firmalar gerekse çalışanlarımız için ESM ismiyle güven ve kaliteyi çağrıştıran ilk firma olmak, ayrıca bu güven ve kalitenin herkes için sürdürülebilir olması da temel hedefimizdir. Türkiye’de güvenlik sektöründe liderliğe ulaşmak kazandığı güveni başta komşu ülkeler olmak üzere, dünya pazarına açılarak, ülke ekonomimize katkı sağlamak ve istihdamı arttırmaktır. Bizi motive eden en önemli unsur bunu başarmaktan duyacağımız gururdur.

Biz sizlerin beklentilerini aşarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, geniş ürün yelpazemizle etkin çözümler üreterek uygun maliyetlerde sunmayı  amaçlıyoruz. Kurumsallığın gerektirdiği prensiplere uygun yönetim organizasyonu ve standartların bünyemizde yerleşmesini sağlıyor, düzenli eğitimlerle personelimizin bilgi seviyesini artırarak; belirlediğimiz standartlarda hizmet sunuyoruz.

" Sizin için çalışmak bizim için memnuniyettir " felsefesini benimseyen ESM Teknoloji  A.Ş yeni yapı landırmasını tamamlamış ve daha güçlü bir çözüm ortağı olarak yanınızda yürümeye devam  etmektedir.