Endüstriyel Kapı Motorları

Endüstriyel Kapı Motorları

ENDÜSTRİYEL KAPI MOTORLARI ÜRÜNLERİMİZ

  • Bft Endüstriyel Kapı MotoruÜrün Kodu : Bft EndüstriyelBft Endüstriyel Kapı Motoru
    Fiyat Sorunuz

Birçok bahçenin giriş kapısında, birçok şirketin girişinde gördüğümüz kapı motorları, daha küçük ölçekli ağırlıklardaki kapılar için uygun modeller olarak bilinmektedir. Fakat endüstriyel kapı motorları, diğer modellere göre birtakım farklılıklar gösterir. En önemli fark, diğer modeller en fazla 2000 kg ve biraz üzerindeki ağırlıktaki kapılarda kullanıma uygunken, endüstriyel kapı motorları 3500 kilogramlık kapılarda dahi kullanılabilir.

Ayrıca yoğun kullanımlara uygun olan bu modeller, güvenlik noktasında da ön plana çıkmaktadır. Birçok sektörde kullanılan ve kullanan firmaların memnun kaldığı endüstriyel kapı motorları, insan gücü ile açılması imkansız olan kapıları kısa süreler içinde açmaktadır. Kapıların açılma ve kapanma hızı ise kullanıcı tarafından ayarlanabilmektedir.

Bu ayarlama sayesinde kapının kaç saniye içinde açılacağı sisteme girilir ve kapının açılış kapanış hızı ayarlanır. Kontrol noktasında da büyük teknolojik yenilikleri içinde barındıran kapı motorları, SIRIO TEL kontrol sistemini barındırmaktadır. Tamamen endüstriyel bir tasarım olan ve sağlamlığı ön plana çıkarılan bu ürünler, birçok sektörde kapı açmada kullanılan sistemlerin başında gelmektedir.

 

ENDÜSTRİYEL KAPI MOTORLARI ÖZELLİKLERİ

Ağır sanayilerde, depo gibi işletmelerde ağır kapıların açılması için gerekli olan endüstriyel kapı motorları, son derece teknolojik özellikleri ile kullananların memnun kaldığı güvenlik sistemlerinden bir tanesidir. Çok kısa süreler içinde 3500 kilograma kadar varan kapıları açabilen bu motorlar, güvenlik kiti sayesinde kapı ile hat arasına giren cisimleri fark ederek kapanışını iptal etme özelliğine sahiptir.
 

Uzaktan kumanda ile kontrol edilen ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilen motorlar, -15 derecede bile performansından hiçbir şey kaybetmemektedir. Tam ağırlı 85 kg olan ve 85 kilogramlık bir cihaz olmasına karşın 3500 kilogramlık kapıları rahatlıkla açıp kapatabilen bu motorlar, yoğun kullanımlara uygun olarak üretilmiştir. Özellikle sanayilerde ve fabrikalarda yoğun kullanımı olan kapıların açılması noktasında endüstriyel kapı motorları tercih edilmektedir. Ayrıca sadece sanayi alanında değil, 3500 kilograma varan kapılarda bu model kullanılabilir.

Site girişine, villa girişine, müstakil evinizin girişine güvenli olması nedeniyle ağır bir kapı taktırmak istiyorsanız endüstriyel kapı motorları tam sizlere göre. Endüstriyel kapı motorları edinmek içinse, alanında lider ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini esas alan Tise Elektronik Güvenlik Sistemlerini tercih edebilirsiniz.