Dairesel Kapı Motoru

Dairesel Kapı Motoru

DAİRESEL KAPI MOTORU ÜRÜNLERİMİZ

  • BFT Dairesel Kapı MotoruÜrün Kodu : BFT Dairesel Kapı MotoruBFT Dairesel Kapı Motoru
    Fiyat Sorunuz

Birçok insanın özellikle müstakil dairelerinin girişlerinde tercih ettiği dairesel kapılar, dairesel kapılar için dizayn edilen son derece teknolojik kapı motorları sayesinde otomatik bir şekilde açılıp kapanabilmektedir.  Bu motor sayesinde, kanat ağırlığı 200 kilograma kadar çıkabilen dairesel kapılar, hiçbir problem yaşanmadan uzaktan kumanda ile hareket ettirilebilir.

Ayrıca dairesel kapı motoru sayesinde kapı açılış kapanışları son derece güvenli hale gelmektedir. Bilindiği gibi dairesel kapılar bulundukları mekanlara çok şık görüntüler verse de, kapıların açılması ve kapanması noktasında bir kişinin sürekli olarak kapının başında beklemesi gerekmekteydi. Fakat dairesel kapı motorları ile birlikte, 125 derecelere varan açılara kadar kapıların kanatları otomatik olarak açılabilmektedir.

Bu motorlar kanat ağırlığı olarak 200 kilograma kadar güzel performans göstermektedir. Ağırlığın yanı sıra kanat genişliği 2.5 metre olan kapılarda kullanıma uygundur. Dairesel şekilde açılan bir kapının ortalama kanat genişliği ise genellikle bu metrelerde seyir etmektedir. Ayrıca estetik açıdan önem verilen bir kapı olmaları nedeniyle de kanat ağırlıkları en fazla 200 kilogram civarında olmaktadır. Bu da dairesel kapı motorunun performansının ortaya çıkmasında önemli bir etken olarak karşımıza çıkar.

 

DAİRESEL KAPI MOTORLARI ÖZELLİKLERİ

Yarı yoğunlukta kullanılan bu model ile birlikte, her türlü hava koşulunda kapı dairesel şekilde otomatik olarak açılmaktadır. Kullanıcılara verilen uzaktan kumandalar ile harekete geçirilebilen kapı, 125 dereceye kadar açılabilmektedir. İstendiği takdirde kapının açılış derecesi düşürülebilir. Ayrıca kapının açılış hızı da kişinin isteğine göre ayarlanabilmektedir. Dairesel kapı motorları, kapanış sırasında tehlikeli şekilde kapıya yaklaşan bir cisim tespit ederse, kendisini otomatik olarak ters yöne hareket ettirir.

Bu durum da kapının kapanışı sırasında yaşanabilecek problemlerin ortadan kalkmasına neden olur. Ayrıca kullanışlı bir kol yapısına sahip olması nedeniyle, hızlı kurulum imkanı bulunmaktadır. Son derece kolay ve bir günde kurulabilen bu sistem sayesinde, site girişlerindeki kanatlı kapılar, müstakil evlerde bulunan kanatlı kapılar ve her türlü özel veya kamu kurumunun giriş kapıları otomatik hale gelebilmektedir.

Sizler de dairesel kapı motoru edinmek istiyorsanız, alanında lider ve uzman kadrosu ile hizmet veren Tise Elektronik Güvenlik Sistemlerini tercih edebilir, hızlı kurulum ve hızlı kurulum sonrasında teknik servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.