400 Kg Kapı Motorları

400 Kg Kapı Motorları

400 KG KAPI MOTORLARI ÜRÜNLERİMİZ

  • BFT 500 Kg Bahçe Kapısı MotoruÜrün Kodu : BFT 500 Kg BFT 500 Kg Bahçe Kapısı Motoru
    Fiyat Sorunuz

Genellikle bahçe kapıları, site girişlerinin kapıları için kullanılan ve orta ölçekteki kapılarda son derece etkili açılış kapanış sağlayan 400 kg kapı motorları, güvenlik noktasında sağladıkları ile birçok kişinin tercih ettiği sistemlerin başında gelmektedir.

Bilindiği gibi özel alaşımlar ile ortaya çıkarılan ve son derece modern bir görüntüye sahip olan kapı motorları, radyo alıcısı özelliği ile uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir. Ayrıca hata bulma noktasında hata bulma fonksiyonu gibi özellikleri de bulunan bu motorlar, 400 kilograma kadar kapıları rahat bir şekilde açmaktadır.

Her türlü hava şartlarında çalışabilen ve eksi 15 derecelere kadar çalışma aksamında problemler ortaya çıkmayan bu ürün, kontrol mekanizması sayesinde önüne herhangi bir engel çıkması halinde aksi yöne hareket etmeye başlayacaktır. Bu da kapı motorundan kaynaklanan problemlerin tam anlamıyla ortadan kaldırılması anlamına gelecektir.

Bilindiği gibi bahçe kapıları ya da özel şirketlerin giriş kapıları son derece ağır olmaktadır. Böylesine ağır kapıların insan gücüyle açılması ise büyük oranda imkansızdır. Bu nedenle 400 kg kapı motorları, 400 kilograma kadar bütün kapıları otomatik şekilde açmayı başarmaktadır.

 

400 KG KAPI MOTORLARI ÖZELLİKLERİ

Bahçe kapılarında veya endüstriyel kapılara göre daha hafif olan ve 400 kilograma kadar ağırlığı bulunan kapılarda kullanılabilen bu ürün, son derece teknolojik ve uzun süreler boyunda dış etkenlere karşı dayanıklı olması ile bilinmektedir.

Ürünün yanında kapı açılırken ve kapanırken kapının üstünde yanacak olan flaşör lamba da kit halinde verilmektedir. Ayrıca uzaktan kumandaları ile kapının araçtan çıkmadan açılması gibi imkanlar bulunmaktadır. Uzaktan kumandanın çekim kuvveti en az 25 metre olurken, görüş açısı açık olduğu takdirde bu kuvvet 50 metrelere kadar çıkabilmektedir. Yani araç kapıya gelmeden kapının açılma şansı bulunmaktadır.

İnsan kuvveti ile açılması zor olan ve vakit kaybetmek istemeyen kişilerin tercih etmesi gereken bu ürün, kendi kendini kontrol edebilen otonom bir yapısı olması nedeniyle de herhangi bir tehlikeye sebep vermemektedir. 400 kg kapı motorlarını, alanında lider ve uzman kadrosuyla hizmet veren Tise Elektronik Güvenlik Sistemlerinden edinebilir, hızlı kurulum şansını ve hızlı kurulum sonrasında teknik destek imkanını bulabilirsiniz.

Etiketler : 400 KG KAPI MOTORU