3 Metre Kollu Bariyer

3 Metre Kollu Bariyer

3 MT KOLLU BARİYERLER ÜRÜNLERİMİZ

  • NİCE SIGNO 3 Kollu Bariyer(3 Metre)Ürün Kodu : NİCE SIGNO 3NİCE SIGNO 3 Kollu Bariyer(3 Metre)
    Fiyat Sorunuz

Birçok kurum ve kuruluşun güvenli şekilde araç geçişlerini takip etmek ve özellikle yabancı araçların istenmeyen alanlara girmesini önlemek için kullandığı kollu bariyerler, farklı uzunluklarda bulunabilir. Her türlü alana entegre edilebilen ve iki çeşit montaj tekniği bulunan kollu bariyerler, direkt olarak duvara monte edilebileceği gibi, yere de monte edilebilir.

Kısacası istediğiniz alanda güvenli şekilde araç geçişi imkanını elde etme şansınız kollu bariyerler sayesinde sağlanabilir. Dar bir alana sahipseniz ve bu alana göre kollu bariyer edinmek istiyorsanız, 3 metre kollu bariyerler istediğiniz güvenlik sistemini oluşturacağınız sistemlerin başında gelmektedir.

Geniş bir cepheye sahip olmayan ve 3 metrelik bir alanda araç geçişini takip etmek için ortama entegre edilebilen kollu bariyerler, plaka tanıma sistemi ile birlikte rahat bir şekilde sisteme kayıtlı olan araçların alana girmesini sağlayacaktır. Hızlı bir şekilde açılıp kapanabilen ve termal özelliği de bulunan bu bariyerler ile birlikte araç geçişlerini sınırlandırabilir ve istemediğiniz araçların geçişine engel koyabilirsiniz. 
 

3 METRE KOLLU BARİYER ÖZELLİKLERİ

3 metrelik kollu bariyerler, genel olarak dar bir alana sahip olan mekanlar için kullanılmaktadır. Alınacak kollu bariyer markasına göre değişebilen özelliklere sahip olan bariyerler, 2-8 saniye arasında değişen hızlarla açılıp kapanma imkanını sizlere sunmaktadır. Bu durum yoğun araç geçişlerinin yaşandığı yerlerde bariyerin açılma hızının 2 saniye gibi bir hıza indirilebilmesini sağlamaktadır.

Yoğun araç geçişlerinin yaşanmadığı yerlerde de istenildiği takdirde kollu bariyerin açılma hızı 8 saniyeye kadar çıkartılabilir. Bu tamamen kişinin veya kurumun isteğine göre ayarlanacağı gibi, termal özelliği bulunan bariyerler sayesinde güvenlik noktasında büyük bir atılım gerçekleştirilecektir. Bilindiği gibi özellikle site girişlerinde ortaya çıkan park sorunu ve yabancı araçların site içine girmesi gibi problemler, 3 metrelik kollu bariyerler sayesinde ortadan kaldırılabilir.

Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen kollu bariyerler, alanında uzman kadrosu ile Tise Elektronik Güvenlik Sistemleri tarafından sizlere sunulmaktadır. Tise ile iletişime geçtiğiniz takdirde cebinize uygun ve kaliteli bir kollu bariyer sahibi olabilir, güvenlik noktasında yaşanacak problemleri en aza indirebilirsiniz.