2000 Kg Kapı Motorları

2000 Kg Kapı Motorları

Son derece ağır kapılar için kullanılan ve yoğun kullanıma uygun olarak geliştiren 2000 kg kapı motorları, teknolojik özellikleri ile kapı motorları arasında ön plana çıkan modellerin başında gelmektedir. Bilindiği gibi genellikle özel şirketlerin ve araç geçişinin sınırlandırılması gereken yerlerin kapıları 2000 kilogramdan daha ağır olmaktadır.

Bu kapılar insan gücü ile açılamayacağı gibi, kapıların açılmak istenmesi halinde birkaç insanın birlikte güç harcaması gerekmektedir. Birkaç insanın bir araya gelmesi ile bile kapının açılması büyük zaman alabilir. 2000 kg kapı motoru sayesinde ise, son derece ağır kapılar bile saniyeler içinde açılıp kapanabilir. Son derece teknolojik dişliler ve radyo frekansları kullanılarak alınan sinyallerle harekete geçirilen sistem, uzaktan kumanda ile komuta edilmektedir.

Aracınızın içindeyken uzaktan kumandaya bastığınız takdirde kapı otomatik olarak açılmaya başlayacaktır. Kapının açılma hızı ise kişinin isteğine göre düzenlenebilir. İstendiği takdirde en hızlı şekilde kapının açılması sağlanırken, istendiği takdirde bu süre uzatılabilir. Bu tamamen müşterinin isteklerine göre belirlenmektedir.

 

2000 KG KAPI MOTORLARI ÖZELLİKLERİ

Genellikle büyük şirketlerin giriş kapılarının yanı sıra, bazı sitelerin giriş kapıları da son derece ağır olmaktadır. Bir kapının güvenli olması için dizaynı çok önemli bir etken olarak karşımıza çıkarken, kaliteli üründen yapılması da büyük önem taşımaktadır. Kaliteli üründen yapılan ve insan gücüyle açılmakta zorlanılacak kapılar, güvenlik noktasında büyük bir başarı elde etmektedir. Fakat bu kapıların açılması için de kapı motorlarının kapıya entegre edilmesi gerekmektedir.

Son derece kolay bir şekilde montajı gerçekleştirilen ve kullanıma hazır hale getirilen kapı motorları, zorlu hava koşullarında dahi mükemmel performans sunmasıyla bilinmektedir. -15,-20 derecelere varan havalarda dahi kullanılabilen ve son derece güvenli olan bu motorlar, geçişler sırasında yaşanabilecek herhangi bir aksilikte kendisini otomatik olarak ters yöne çalıştırma sistemine sahiptir. Ayrıca modern bir görüntüye sahip olan ve kaliteli alaşımlardan yapılan dış kaplaması nedeniyle uyumlu bir görüntü çizen bu motorlar, 2000 kilograma varan her türlü kapıyı hızlı bir şekilde açmaktadır.

Siz de firmanız, site girişi veya herhangi bir girişte kullandığınız kapı için 2000 kg kapı motorlarından edinmek istiyorsanız, alanında lider ve uzman kadrosuyla hizmet veren Tise Elektronik Güvenlik Sistemlerini tercih edebilir ve hızlı kurulum sonrasında kapı motorlarının rahatlığını fark edebilirsiniz.